sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Elektrikciden.com,Kuşakkaya Elektrik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti.’nin tescilli markasıdır.Tekirdağ’da 2004 yılında bir “mühendislik firması” olarak ticari serüvenine başlayan şirketimiz 2009 yılından itibaren elektrik malzemeleri toptan satışı’na yönelmiştir.

2013'den beri E-ticaret faaliyetlerine devam eden firmamız,elektrik-elektronik sektöründe faaliyet gösteren imalatçılardan ve ithalatçılardan malzeme tedarik etmesi yönüyle en avantajlı fiyatları,geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunmayı hedeflemektedir.Bizim en temel misyonumuz;müşterilerimizin elektrik ve aydınlatma malzemesi ihtiyacının tek bir noktadan "çok iyi fiyat garantisi" ile karşılamak ve dünyaca tanınmış markaların ürünlerini hızla ve güvenle sizlere ulaştırmaktır.

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamını yine aynı şartlarda;yerinde görerek test edip inceleyerek Çorlu'da bulunan mağazamızdan da temin edebilirsiniz.

 "Çok al,Az öde!” uygulaması ile üyelerimizin toptan ve perakende alışverişi birarada yapmaları sağlanmıştır. Alınan ürünün sayısına göre ürün fiyatı tanımlayan bu benzersiz alışveriş platformunun şirketimize,tedarikçilerimize ve tüm müşterilerimize hayırlı olmasını temenni eder,bereketli alışverişler dileriz.
x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.