x
sadsad x
asdasd
Puan Biriktirme

Elektrikciden.com'da puan biriktir indirim kazan! 
100 Elektrikciden Puanı 1 TL değerindedir.Üye olduğunuzda,sipariş verdiğinizde,yorum yaptığınızda ve tavsiye ettiğinizde hesabınıza puan tanımlanacaktır.

Üye Puanı 

Sitemize üye olan herkese üye olduğu anda  2000 Elektrikciden puanı otomatik olarak tanımlanmaktadır.Bu üye olan herkesin 20TL indirim kazanması anlamı taşımaktadır.

Sipariş Puanı 

Elektrikciden.com'dan yapacağınız her alışverişte,KDV hariç sepet tutarı kadar sipariş puanı kazanırsınız. Örneğin KDV hariç 300 TL'lik bir alışveriş yaptığınızda 300 Elektrikciden puanınız oluşacaktır.

Tavsiye Puanı 

Sitemizdeki ürünleri ürün detay sayfası içindeki “tavsiye et” linkini kullanarak arkadaşlarına sözkonusu ürünü ve Elektrikciden’i tavsiye eden üyelerimize 50 tavsiye puanı tanımlanacaktır.

Yorum Puanı 

Sitemizdeki ürünleri ürün detay sayfası içindeki “yorumlar” linkini kullanarak arkadaşlarına sözkonusu ürünü ve Elektrikciden’i tavsiye eden üyelerimize 50 yorum puanı tanımlanacaktır.

Puanlarınızı "buraya" tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.


Biriken puanlarınızı bir sonraki alışverişinizde sepet sayfasında indirim olarak kullanabilirsiniz.Dilerseniz biriken puanınızın karşığı olan indirim tutarının tamamını dilerseniz bir kısmını kullanabilirsiniz.Bazı dönemler tarafımızdan yapılan kampanyalar vesilesiyle adınıza tanımlanan hediye çeklerinizi "buraya" tıklayarak görüntüleyebilir, verilen kodu siparişiniz esnasında indirim kodu alanına girerek, belirtilen miktarda indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.