sadsad x
asdasd
Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları:

Elektrikciden.com sitesini ziyaret etmeniz ve bu vesileyle herhangi bir bilgiyi kullanmış olmanız aşağıda belirtilen hüküm ve şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Müşteri ve ziyaretçilerin bu internet sitesine girmesi ve sitede bulunan verilerin ve programların kullanılması sebebiyle;sözleşme ihlali yapması ve haksız fiil'lerinden doğabilecek doğrudan yada dolaylı zararlardan Kuşakkaya Elektrik Müh.San.ve Tic. Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz.

Elektrikciden,bu site ve bu sitenin uzantısında bulunan her türlü hizmeti,ürünü,siteyi kullanma şartlarını bir uyarıya gerek kalmaksızın değiştirme hakkına sahiptir.Siteyi yeniden organize etme,arıza durumunda yayını durdurma hakkını saklı tutar.Sözkonusu değişiklikler sitenin yeniden yayın durumuna geçmesi ile yürürlüğe girer;sitenin kullanımı yada siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.Bu şartlar link verilen diğer web siteleri içinde geçerlidir.

Elektrikciden,kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.Elektrikciden bu sitelerin içerikleri ve diğer bağlantılarından sorumlu değildir.
Sözleşme ihlali,ihmal,haksız fiil ve bir takım sebeplerden dolayı,3.şahışlar tarafından işlemin veya iletişimin kopması yada gecikmesi,bilgisayar virüsü,hırsızlık,imha ve izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, kullanılması veya değiştirilmesi durumunda elektrikciden herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesinin tasarımı,genel görünümü tüm bilgi resim ve içeriklerinin;ikon,logo,grafik,banner,teknik veriler,iş modeli,satış metodu,bilgisayar yazılımları ve tüm materyaller fikri ve sınai mülkiyet hakları kanunu gereği yasal koruma altındadır.Sitede bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin çoğaltılamaz,postalanamaz,başka bir dile çevrilemez yayımlanamaz ve kullanılamaz.Aksi davranış şekli hukuki ve cezai sorumluluk gerektirir.

Sitemizden alışveriş yapan ve havale/eft ile ödeme yapmak isteyen ziyaretçilerimizin siparişlerinin işleme alınma tarihi siparişin verildiği tarih değildir;ödemenin Kuşakkaya Elektrik Müh.San.ve Tic.Ltd.Şti.hesaplarında göründüğü tarihtir.3 iş günü içerişinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir.

x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.